Dziękujemy, że byliście z nami!

KONTAKT

KONTAKT

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

ul. Kopernika 17
00-359 Warszawa

+48 22 123 90 20
+48 22 123 90 44

kontakt@sektor3-0.pl

ZESPÓŁ
ZESPÓŁ
Dawid Szaranski

Dawid Szarański

Dyrektor Programu

dawid.szaranski@frsi.org.pl
530 691 199

Joanna Wcislo

Joanna Wcisło

Koordynatorka TechKlubów ​

joanna.wcislo@frsi.org.pl
722 003 152

Karolina Walecka

Karolina Walecka

Analityk danych

karolina.walecka@frsi.org.pl
722 003 601

Michal Serwinski

Michał Serwiński

Redaktor Portalu

michal.serwinski@frsi.org.pl
698 059 620

Monika Goszcz

Monika Goszcz

Koordynatorka Funduszu

monika.goszcz@frsi.org.pl
 

Magdalena Jackiewicz

Magdalena Jackiewicz

Researcher

magdalena.jackiewicz@frsi.org.pl
503 987 939

Filip Jedruch

Filip Jędruch

Koordynator Mobilnych Doradców

filip.jedruch@sektor3-0.pl
601 374 323

Jacek Siadkowski

Jacek Siadkowski

Koordynator Inkubacji Funduszu

jacek.siadkowski@sektor3-0.pl
 

Wiktoria Nycz

Wiktoria Nycz

Koordynator Marketingu

wiktoria.nycz@frsi.org.pl
 

Jakub Gruszecki

Jakub Gruszecki

Specjalista Programu

jakub.gruszecki@frsi.org.pl
607 626 168

Marcin Golabek

Marcin Gołąbek

Koordynator IT

marcin.golabek@frsi.org.pl
 

Kasia Walczak

Katarzyna Nadia Walczak

Koordynatorka e-PR

katarzyna.walczak@sektor3-0.pl
 

Skontaktuj się z lokalnymi doradcami

×